1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. 14 Yıllık PlayStation 3 İçin Güncelleme Geldi.
Trendlerdeki Yazı

14 Yıllık PlayStation 3 İçin Güncelleme Geldi.

14 Yıllık PlayStation 3 İçin Güncelleme Geldi.

Playstation 3, 14 yıl aradan sonra güncelleme aldı. Günümüzde çok az da olsa kullanılmaya devam eden oyun konsolu için getirilen bu güncelleme resmi olarak Sony tarafından yayınlandı.

Kasım 2006 tarihinde piyasaya sürülen Playstation 3 için yapılan güncelleme 14 yılı geride bırakan bu oyun konsoluna ne gibi özellikler ekleyecek gelin hep birlikte inceleyelim.

Playstation 3 Güncellemesinde Neler Var?

Resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan bu güncelleme, oyun konsolunun sistem yazılımının 4.87 sürümüne yükselttiğini söylüyor. Yayınlanan güncelleme notlarına bakıldığında sistem yazılım güncellemesi sadece sistem performansını iyileştireceği yer alıyor. Güncelleme notları arasında yapılan uyarıya göre kullanıcıların güncellemeyi yükleyebilmeleri için oyun konsolu diskinizde 200mb boş alanının olması gerektiğini belirtti.

Her ne kadar Sony, bu güncellemenin sadece sistem performansını yükselttiğini söylüyor.  Fakat Twitter üzerinden RPCS3’ün paylaştığı bilgilere bakarak bu güncellemenin sadece sistem performansını iyileştirmesinden ziyade,  Blu-ray ile yeni nesil filmler desteği ile birlikte ufak bir güvenlik yamasını da içerdiğini söylüyor.

Yorum Yap
Yazı Kaynakları
https://www.playstation.com/en-us/support/hardware/ps3/system-software/

Yorum Yap