1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Cyberpunk 2077 Fragmanı Nefesleri Kesti
Trendlerdeki Yazı

Cyberpunk 2077 Fragmanı Nefesleri Kesti

cyberpunk-2077-fragmani-nefesleri-kesti

Cyberpunk 2077 Fragmanı Nefesleri Kesti. 8 yıl önce duyurulan Cyberpunk 2077 bugün yayınladığı fragman ile oyuncuları olduğundan daha fazla sabırsızlandırdı. Yayınlanan fragmanda oyunun ana karakteri olan V daha fazla ön planda tutuldu. Tam 8 yıl önce duyurulan ve bu süre içerisinde defalarca ertelenmek zorunda kalan oyun 10 Aralık 2020 tarihinde oyuncular ile buluşacak. 10 Aralık tarihini bekleyen milyonlarca oyuncu bu fragman sonrasında nefeslerini tuttu.

Cyberpunk 2077 Fragmanı

Cyberpunk 2077, 8 yıl içerisinde sürekli ertelenmek zorunda kalsa da bu süre içinde oyundan detaylar vererek oyuncuları sürekli meraklandırmayı başardı. Milyonlarca oyuncunun beklediği oyun CD PROJEKT RED tarafından geliştirilmekte. Oyuncular ile buluşmasına saatler kala geliştirici şirket Youtube kanalı üzerinden bir fragman yayınladı.

Yayınlanan fragmanda yoğunlukla ana karakter olan V karakterini görmekteyiz. Etkileyici grafikleri ile görsel bir şov ve aynı zamanda Night City ihtişamını gösteren fragman oyuncuları sabırsızlandırdı. Cyberpunk 2077 daha önce yayınladığı fragmanlardan çok daha farklı bir fragman ile oyun içerisinde kısada olsa yaşayacaklarımızdan değindi diyebiliriz. Oyunun hikayesini her ne kadar bilmesek de fragmanda gördüklerimiz oyunun ne kadar akıcı ve heyecan verici olacağını gösteriyor.

Youtube kanalında Yayınlanan fragmanı Türkçe altyazı seçeneği ile izleyebilirsiniz. Daha önce bahsettiğimiz gibi oyunun Dil seçeneklerinde Türkçe seçeneğinin olacağını tekrar hatırlatalım. Artık oyuncular ile buluşmasına saatler kalan Cyberpunk 2077 nefes kesen fragmanı ile oyun gündemi oldu.

Yorum Yap
Yazı Kaynakları
https://www.pushsquare.com/news/2020/12/cyberpunk_2077s_new_launch_trailer_is_here_to_get_you_hyped

Yorum Yap