1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Cyberpunk 2077 Para İadesi Oyun Playstation Store’den Kaldırıldı

Cyberpunk 2077 Para İadesi Oyun Playstation Store’den Kaldırıldı

Ebedi Koca Dünya klasikleri - Aşk 

Cyberpunk 2077, para iadesi yapılmaya başlandı. Oyuncuların 8 yıllık bekleyişinin ardından geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve birçok oyuncunun “en iyi oyun” diye tabir ettiği Cyberpunk 2077 PlayStation Store’dan Kaldırıldı. 8 yıllık süre içerisinde eksiklikler nedeni ile bir türlü yayınlanamayan oyun, şimdide hatalar nedeni ile PlayStation Storeden kaldırıldı. Satın alım yapan oyunculara iade sürecine başlandı.

Cyberpunk 2077, PC ve oyun konsolu karşılaştırmasında bilgisayarın oyun konsoluna göre daha avantajlı bir durumu söz konusu idi fakat oyun yayınlandıktan sonra oyuncular sürekli hatalar ile karşılaşmasından dolayı şikayetler çığ gibi büyüyordu. Oyun konsolu tarafına baktığımızda bu şikayetlerin dev gibi büyüdüğünü görebilirsiniz. Oyun görsel ve performans anlamında çöküş yaşadı. Optimizasyon hataları ile piyasaya sürülen oyun oyuncuların FPS değerlerini inanılmaz derecede etkiledi. Zaman zaman oyuncular 10-15 FPS değerlerini gördü.

Playstation Store'den Kaldırıldı

Gelen şikayetler dev gibi büyümeye devam ederken Sony duruma müdahale etti. Oyuncuların satın alımdan itibaren yaşadıkları olumsuzluklar sebebi ile sürekli eleştiri yağmuruna tutulan oyun Sony tarafından PlayStation Store üzerinden kaldırıldı. Yapılan açıklamada Sony şu ifadeleri kullandı, SIE her zaman müşteri memnuniyeti hedefler. Cyberpunk 2077’yi PlayStation Store üzerinden satın alan bütün oyuncuların iade işlemlerine başlıyoruz. İade işlemleri için lütfen belirtilen linki ziyaret edin.

Cyberpunk 2077 Para İadesi Nasıl Yapılır?

Yapılan eleştiriler nedeni ile Sony, Cyberpunk 2077 oyununu Playstation Store üzerinden kaldırdı ve satın alım yapan oyuncular için iade süreci başlattı. İade süreci için özel bir form hazırlayan Sony, müşteri memnuniyetini üst düzeylerde tuttuğunu bir kez daha gösterdi. Eğer sizde Playstation Store üzerinden bu oyunu satın aldıysanız iade işlemi başlatabilirsiniz. Cyberpunk 2077 iade formu için lütfen buraya tıklayın.

Yorum Yap

Yorum Yap