1. Ana Sayfa
 2. Oyun
 3. Epic Games, 24 TL Değerindeki Oyunu Ücretsiz Yaptı

Epic Games, 24 TL Değerindeki Oyunu Ücretsiz Yaptı


Epic Games, 2019 yılının başlarında başlatmış olduğu etkinlik ile her hafta ücretli olan oyunlar arasından bazılarını ücretsiz sunacağını açıklamıştı. Açıklamalara göre bu kampanya 2020 yılının başlarında son bulacaktı fakat söylenilen gibi olmadı. Epic Games her hafta ücretli bazı oyunları ücretsiz sunmaya devam ediyor.

 

Epic Games, 24 TL Değerindeki Oyunu Ücretsiz Yaptı

 

Farklı platformlarda ücretli satışı devam eden ve oyun tutkunlarının bu etkinlik ile ilgilerini çeken oyunları oyun kütüphanelerine ücretsiz bir şekilde ekleme fırsatı sunuyor. Bu hafta ise satış fiyatı 24 TL olan Cave Story+ etkinlik dahilinde ücretsiz olarak oyunculara sunuldu. Etkinlik dahilinde oyun 1 hafta boyunca ücretsiz olarak alınabilecek.

Cave Story+ Nedir?

Cave Story popüler olan bir Indie oyunu, alanında en popüler örnek olarak kabul edilen oyun yapım yenilenmesi ve yüksek çözünürlük özelliklerine ulaşarak yeni ismi Cave Story+ olarak yayınlanmıştı.

Steam platformunda Çok olumlu değerlendirmeler alan oyun, çeşitli gizemleri çözmekle birlikte karakterlerin değişimine şahitlik ediyor. Hızlı oynayışın yanı sıra efsane bir hikayenin tadını çıkartabilirsiniz.

Platform oyunlarının genelinden alıştığımız gibi oyun hoplama, zıplama ve ateş etme özelliklerine sahip fakat bu özelliklere sahip yüzlerce oyun olsa da oyunu ön plana çıkartan özelliklerden ilk ikisi yeniden oynanabilirliği ve efsane hikayesidir.

Cave Story+ Nasıl Oynanır?

Tavşan benzeri Mimiga adında sevimli  canlıların dünyasında hafıza kaybı yaşamış olarak uyanıp daha sonra Migima köyü keşfedilir. Daha sonra sevimli canlıları tehlikeye sokan bir ruh hastası (Bilim insanı) ile karşı karşıya gelinir.

 

Minimum Gereksinimler:

 • İşletim Sistemi: Windows XP ve üzeri
 • İşlemci: Intel Core Solo ve üzeri
 • Bellek: 128 MB RAM ve üzeri
 • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
 • Ekran kartı: 64 MB RAM

 

Önerilen Gereksinimler:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri
 • İşlemci: Intel Core Duo 2.0 Ghz ve üzeri
 • Bellek: 512 MB RAM ve üzeri
 • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
 • Ekran kartı: 256 MB RAM (bağımsız)

 

Hemen bir Epic hesabı oluşturarak 1 hafta ücretsiz olan bu oyunu arşivinize ekleyebilirsiniz. Epic Games üyeliğiniz ile giriş yaptıktan sonra oyun sayfasına gidip yükle butonuna basmanız ve ardından sipariş ver butonuna tıklayarak oyunu ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Her hafta Epic Games tarafından etkinlik kapsamında ücretsiz oyun kampanyalarından haberdar olmak için bizleri takip etmeyi unutmayın.

Yorum Yap

Yorum Yap