1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Epic Games Kampanya İle Ücretsiz Dağıtılacak Oyunlar Ortaya Çıktı

Epic Games Kampanya İle Ücretsiz Dağıtılacak Oyunlar Ortaya Çıktı

Yıl Sonunda Epic Games Tarafından Ücretsiz Dağıtılacak Oyunlar Ortaya Çıktı

Yıl sonunda yapacağı kampanya ile gözleri üzerine çeken Epic Games, Kampanya kapsamında 15 adet oyunu ücretsiz olarak oyunculara sunacağını söylemişti. İnternet ortamına sızan görüntüye baktığımızda yıl sonu kampanyasında dağıtılacak olan oyunların toplam değeri 2.000 Türk lirasını aşıyor.

Oyuncuların merakla beklediği bu kampanyada paylaşılacak oyunların listesini içeren görüntü internet ortamına sızdırıldı. Epic Games bu kampanyasını 15 gün süre boyunca her gün 1 adet olmak üzere ücretsiz oyun paylaşacağını belirttik. Bu gelişmenin ardından Ubisoft’ta benzer bir kampanya ile oyunculara ücretsiz oyun sunacağını duyurdu.

Epic Games daha önce yaptığı kampanyalarla oyuncuların yüzünü her zaman güldürmeyi başardı bu kampanya ile bu geleneğini sürdüreceğini ve oyuncuları mutlu edeceğini de söylemek doğru olabilir.

Epic Games Kampanya İle Ücretsiz Dağıtılacağı Sızdırılan Oyun Listesi

Ücretsiz Dağıtılacağı Sızdırılan Liste

 

Yapılan açıklamada Epic Games, Kampanyanın 17 Aralık tarihinde başlayıp her gün 1 adet ücretsiz oyun dağıtacağını ve bu sürenin 15 gün süreceğini belirtmişti. Kampanyanın bitiş tarihi ise 15 gün verilecek son oyun ile 31 Aralık olarak açıklandı.

Sosyal medyada paylaşılan listeye baktığımızda, liste içerisinde sıralanan oyunların en popüler oyunlar olduğunu görebilmekteyiz ve buda oyuncuların bu oyunlara verecekleri ücretin ceplerinde kaldığı anlamına gelmektedir. Paylaşılan listedeki oyunlar için resmi bir açıklama olmadığını tekrar hatırlatalım.

Paylaşılan Liste Oyun Ve Fiyatları

Sosyal medyada sızdırılan görüntüdeki oyun listesinin toplam değeri 2,225,44 TL, 17 Aralık tarihinde başlayacak olan kampanya ücretsiz oyun listesini sizlerle paylaştık. Tekrar hatırlatmak gerekirse bu liste resmi olarak duyurulmadı Epic Games tarafından böyle bir liste açıklama yapılmadı. Bu listenin doğruluğu Epic Games tarafından yapılacak bir açıklama ile veya 17 Aralık günü goğrulanacaktır.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap