1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. GOG Galaxy 18 TL Değerindeki Oyunu Ücretsiz Yaptı

GOG Galaxy 18 TL Değerindeki Oyunu Ücretsiz Yaptı

GOG Galaxy 18 TL Değerindeki Oyunu Ücretsiz Yaptı

GOG Galaxy üzerinden kısa bir süreliğine ücretsiz sahip olabileceğiniz ve steam fiyatı 18 TL olan The Witcher : Enhanced Oyun düşük grafiklere sahip olsa da eğlenceli bölümleri ve sürükleyici temposu ile oyuncuların gönlünü feth eden oyunu nasıl elde edebileceğinize göz atalım.

Bugüne kadar GOG sayısız ücretsiz oyunu oyunculara ücretsiz bir şekilde sunmaya devam ederken bununla kalmayıp DRM’siz oyun satışı ile birlite kendi oyununu yayınlıyor. GOG Galaxy’de benzer ücretsiz oyunları oyunculara sunmaya devam ediyor.

Steam’de 18 TL’lik fiyata sahip olan The Witcher Enhanced Edition bugün GOG Galaxy’de ücretsiz olarak yayınlandı. Peki bu oyunu kütüphanemize nasıl ekleyebileceğinizi ve aynı zamanda oyun hakkında detayları sizlerle paylaşalım.

The Witcher: Enhanced Edition Ne Tür Bir Oyun?

CS PROLEKT RED geçtiğimiz dönemlerde yüksek bir popülerliğe ulaşan bu oyun serisi ile başlamıştı. Enhanced Edition sürümü Oyuna farklı bir görünüm kazandırmıştı. Sizlerde The Witcher oyununa sıfırdan başlamak için GOG üzerinden ücretsiz bir şekilde oyunu kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

 

The Witcher oyun serisinde yönettiğimiz Geralt of Rivia olarak zorlu seçimlerin yanı sıra karşınıza çıkan yaratıkları alt ediyorsunuz. Bu oyun dünyasında meraklı olan oyuncular için daha fazla detay vermeyeceğiz fakat oyunun ortalama olarak 40 saate yakın bir oynama süresinin olduğunu söylemekte fayda var.

The Witcher Enhanced Edition GOG Galaxy Üzerinden Nasıl Alınır?

04.12.2020 tarihi itibarı ile GOG üzerinden ücretsiz sunulan bu oyunu kütüphanenize nasıl ekleyeceğiniz hakkında bir bilgiye sahip değil iseniz aşağıdaki adımları takip ederek bu oyunu ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

İlk etapta GOG Galaxy uygulamasını bu bağlantıya tıklayarak bilgisayarınıza indirmeniz gerekmekte.

Uygulamayı indirdikten sonra hesabınıza giriş yapın eğer bir hesabınız yoksa yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

Daha sonra ana sayfada GOG.COM GIVEAWAY bölümünü bulun ve Yes, claim seçeneğini seçin.

Bahsettiğimiz işlemleri yaptıktan sonra Oyun kısa bir süre içerisinde GOG kütüphanenize eklenecektir. Oyunu indirmek için GOG Galaxy uygulamasından veya GOG.com internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap