1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Google Pixel XE Görüntüleri Sızdırıldı…

Google Pixel XE Görüntüleri Sızdırıldı…

Google Pixel XE Görüntüleri Sızdırıldı...

Google Pixel XE, İddialara göre Google’ın yeni akıllı telefonu Pixel XE ait yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülere Bakıldığında göze çarpan ilk 2 nokta cihazın çift SIM kart ile NFC destekleyeceği yönünde.

Pixel marka akıllı cihazları piyasaya sürmesi ile birlikte sektörde büyük bir yer edinmeyi başaran Google. Geçtiğimiz aylarda amiral gemisi modeli ile en yeni Pixel 5’i kullanıcılara sundu. Pixel XE telefonu için henüz resmi bir kaynak veya açıklama bulunmamakta. Fakat cihazın var olduğu yönünde iddialar ve cihaza ait görüntüler internet ortamında paylaşıldı.

Google Pixel serisinin yeni üyesi olarak tabir edilen bu cihaz, tasarım olarak Pixel 5 modelinde gördüğümüz yuvarlak kasa, delikli kamera yapısı gibi özelliklerin benimsendiği görünüyor. Gözlerden kaçmayan bir diğer nokta ise kalın çerçeveler ile birlikte ön kameranın konumu diğer Pixel modellerinden farklı bir görünümü gözler önüne sermekte.

Google Pixel XE Görüntüleri

Google Pixel XE

Sızdırılan görüntülere bakıldığında cihazın modelinin Pixel XE olduğu görüntülenmekte. Aynı zamanda cihazın çift SIM desteği ile birlikte NFC desteğinin olduğu, model ismine baktığımızda Google Pixel XE olduğu paylaşılan görüntülerde yer almaktadır.

Ön kamera tasarımı üst orta bölümde delik tasarımlı bir kameraya ve kalın sayılabilecek bir çerçeveye sahip. Sağ tarafa konumlanan ses açma kapama düğmeleri sızdırılan görüntülerdeki detaylar arasında yer alıyor. Her ne kadar cihazın arka bölümü görüntülerde yer almamış olsa da diğer Pixel modelleri gibi arka kısımda bir Parmak izi sensörü konumlandırılmış olabileceğini düşünüyoruz.

Görüntüleri incelediğimizde İddia edilen Google Pixel XE cihazındaki göze çarpan farklı özellikler olmadığı görünmekte. Tekrar hatırlatmak gerekirse bu görüntüler ve cihaz hakkında Google tarafından resmi bir açıklama bulunmamakta.

Yorum Yap

Yorum Yap