İlginizi Çekebilir
Korku Ve Titreme Oku İndir
  1. Ana Sayfa
  2. Kitaplar
  3. İhanet Noktası

İhanet Noktası

İhanet Noktası

İhanet noktası, NASA bünyesinde bulunan uydu kuzey kutbu derinliklerinde varlığını belirtmektedir. Gömülü nadir bulunan varlıkların üzerinde bir süre bocalamakta olan NASA zafer niteliğinde iş yapmıştır. Amerikan uzay politikası ele alınarak işlenir. Ayrıca elde edilen zaferin meyvesi yaklaşan başkanlık seçimi için ise hayati değer taşıyacaktır. Beyaz saray gizli haber alma görevlisi Racher Sexton’ı bir keşfe çıkması için gönderilir.  

Milne buzul katmanı görev alanıdır ve burada keşfedeceği her şeyin verisini tutmak zorundadır. Böylece elde edilen veriler işlenecek ve gerekli mecralara ulaştırılıp saklanacaktır. Tarihi değerlerin korunması kapsamında saklanması planlanan verilerin tek bilgi sahibi Sexton ve ekibi olacaktır. Karizması ile döneminin bütün kadınlarını etkileyen bilim adamı Michael Tolland komutasında uzmanlardan oluşan ekip görev için hazırlanmaya başladı. Ancak görev yerlerinde türlü oyunlar oynanacak ve karmaşık sorunlar yaşanacaktır. Bunlardan habersiz yola çıkan ekibi bir sürpriz bekliyordur.  

Kuzey kutbu yolcusu Racher, varmalarının üstünden pek süre geçmeden aklında ki planları uygulamaya başlar. Türlü oyunların döneceği ve dünyayı amansız bir düşmanlığa sürükleyecek adım olacaktır. Başkan ile görüşme yapamadan bağlantısı kopan Rachel, takım arkadaşı Michael öleceği bir saldırıya uğrar. Gerçeklerin ve kurgulanan planların gün yüzüne çıkmasını istemeyen birisi, katillerle dolu ekip ile herkesi ortadan kaldırmak için hamleler yapmayı hedeflemişlerdi. Issız bölge ve ölümcül güçlerin dolaştığı alanda tek gerçek ortaya çıkarılması gereken gerçeklerdir. İnsanlığın tek umudu korkunç sahtekarlığın ortaya çıkmasıdır.  

İhanet Noktası Kitabı hakkında Detaylar

Yazar: Dan Brown 

Dil: Türkçe 

Tür: Edebiyat, Polisiye 

Sayfa: 190 

Yıl: 2017 

 

Yorum Yap

Yorum Yap