İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Nasıl Yapılır?
  3. Instagram Hikaye Müzik Ekleme Nasıl Yapılır

Instagram Hikaye Müzik Ekleme Nasıl Yapılır

Instagram Hikaye Müzik Ekleme Nasıl Yapılır

Instagram Hikaye Müzik Ekleme Facebook en popüler kanalları arasında yer alan Instagram tarafından kullanıcılara sunuldu. En popüler platformlar arasında yer alan uygulama hikayelere müzik etiketi ekleme özelliğini Türkiye’de olmak üzere aktif ettiğiniz biliyoruz. Peki bunu nasıl kullanabiliriz hep birlikte göz atalım.

Bu özellik kullanıcılara hikayelerin de uygulama tarafından sunulan müzik etiketlerinin eklenmesini ve paylaşımı bu şekilde yapmasına olanak sağlıyor. Sunulan müzikler için çok geniş bir kütüphane kullanan Instagram kullanıcılara hikayelerinin işitsel olarak da etkileşim sağlamasını ve popüler olan hikayelerin çok daha fazla bir popülerlik seviyesine ulaşmasını sağlıyor.

Peki bu özelliği kullanmak için neler yapmalıyız? Endişelenmenize gerek yok Instagram tarafından sunulan bu özelliği kullanmak çok basit gelin hep birlikte nasıl yapılır öğrenelim.

Instagram Hikaye Müzik Ekleme Nasıl Yapılır?

Hikayelere Müzik Ekleme Nasıl Yapılır

Hikaye paylaşma sayfasında bulunan etiket ikonuna tıklayın, ardından müzik etiketini seçerek açılacak sayfada dilediğiniz bir müziği seçmeniz ve hikayenize eklemeniz yeterli. Eklediğiniz müziğe ait sözleri veya kapak görseli de hikayenizde yer alabilir.

Hikayeleriniz Artık Çok Daha Fazla İlgi Çekecek

Insgram tarafından sunulan bu özellik kullanıcılar tarafından çok büyük bir ilgi gördü. Kullanıcılar hikayelerini eskisinden çok daha kaliteli bir şekilde paylaşabiliyor ve müzik etiketi ile paylaşılan hikayeler popülerlik konusunda aradaki farkı ortaya seriyor. Türkiye ve dünyada gençlerin vazgeçilmezi haline gelen bu özellik ilerleyen dönemlerde geliştirmelere açık olabileceğinin altını çizelim.

Yorum Yap

Yorum Yap