İlginizi Çekebilir
Korku Ve Titreme Oku İndir
  1. Ana Sayfa
  2. Kitaplar
  3. Otostopçunun Galaksi Rehberi

Otostopçunun Galaksi Rehberi

Otostopçunun Galaksi Rehberi

Otostopçunun galaksi rehberi, galaksinin batı sarmal kolu haritası dahi çıkarılmayan bölgelerden ve gözden uzak alanlardan kendini belli ediyor. En ücra köşelerden başlayarak araştırmaların devamını sağlıyordu. Karşılaştığı şey ne olabilir, bir top veya değişik bir ışık mı? Aslında orada küçük sarı güneş bulunuyordu. Güneş yörüngesine ait bazı belirtiler olmalıydı. Etrafında dönen mavi ve yeşil renklerinde küçücük top şeklinde gezegen vardır. Farklı görünümü ve oluşumu sergiliyor olmalı çünkü bu daha önce yaşanmışın dışında bir durumdu. Gelişmelerin detayı ise o narin topların içindeydi. Toplar aslında bir gezegenin varlığını kanıtlıyor olmalıydı. Böylece ısrarlı şekilde durmadan dönmesi gerekliydi.

Ancak küçük bir sorun vardı. Gezegenin içerisinde maymun soyuna dayanan canlılar vardı. Aslında garipsenmeyecek bir durum fakat niye hala dijital kol saatini büyük bir icat sanıyorlardı. Yoksa geçmişimize dönerek zamanda yolculuk yapma hayalini mi gerçekleştirdik. Fakat buluşlar onlar için pek sevinç kaynağı değildi, çünkü yaşayan halkın büyük kısmı mutsuzdu ve eğlenemiyordu. Aslında gelişimleri takip edemedikleri gibi hayatın tadını çıkartacak enerjiye dahi sahip değillerdi. Bu sorunları için pek çok çözüm yolu aranmıştı ve önerilmişti aslında, niye uygulamıyorlar. Sonuç olarak mutsuz olanlar küçük yeşil kağıt parçaları değil, yaşayan kanlı canlı varlıklardı.

Durumlar daha da kötüye gitmemeliydi aslında, fakat durum varlığını sürdürmeye devam etti. Halk hala mutsuz ve sorunu çözmek için çabalayacak güçleri yoktu.

Otostopçunun Galaksi Rehberi Kitap Detayları

Yazar: Douglas Adams

Dil: Türkçe

Tür: Bilim kurgu

Sayfa: 218

Yıl: 2017

Yorum Yap

Yorum Yap