1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Redmi 9 Power Bütçe Dostu ve Mütevazı Özellikleriyle Duyuruldu

Redmi 9 Power Bütçe Dostu ve Mütevazı Özellikleriyle Duyuruldu

Redmi 9 Power Özellikleri Duyuruldu

Redmi, kullanıcıların bütçe dostu olacak ve günlük kullanımda kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak olan Redmi 9 Power’ı duyurdu. Özellikleri yanı sıra bütçe dostu olan Redmi 9 Power, Akıllı cihazdan beklentisi yüksek olmayan kullanıcılara hitap ediyor.

Xiaomi alt markası olan ve varlığını sürdüren Redmi, yeni akıllı telefonunu Hindistan’da düzenlenen bir etkinlikte duyurdu. Beklentisi yüksek olmayan kullanıcılar için ideal olan akıllı telefon bütçe dostu olduğunun da altını çizelim.

Bütçe dostu olan bu akıllı telefon, 6,53 inç ekran boyutu ve FHD+ çözünürlüğü ile çentikli bir ekran yapısına sahip. Ekranı Corning Gorilla Glass 3 korumasına sahip iken diğer yandan kullanıcılara 400 nit parlaklık sağlıyor. Ekranın üst orta bölümündeki kamera ise 8 MP çözünürlük sunuyor.

Redmi 9 Power Giriş Seviyede Kullanıcılara Yüksek Ekran Oranı Sunuyor

Redmi 9 Power Fiyatları

 

Bütçe dostu olan bu akıllı telefon gücünü 8 çekirdekli Snapdragon 662 işlemciden alıyor. Ek olarak 4 GB RAM ile birlikte 128 GB’ye kadar dahili depolama alanı sayesinde gücüne güç katıyor. Telefonun kutusunda gelen şarj aletinin 22,5 watt ile hızlı şarj desteği bulunuyor. Telefon Android 10 tabanlı MIUI arayüzü ile birlikte 6.000 mAh kapasiteye sahip bir bataryası bulunuyor.

Cihazın arka bölümünde Ana kamerası 48 MP olan bu cihaz 8 MP ultra geniş açılı kamera, 2 MP makro ve derinlik kamerası ile dörtlü kamera kurulumuna sahip. Kamera özellikleri ile bütçe dostu olan bu cihaz kullanıcılara fiyatının hakkını fazlası ile verecek bir cihaz gibi görünüyor.

Redmi 9 Power Özellikleri

Yapılan açıklamaya göre bütçe dostu olan bu cihazın fiyatları şu şekilde olacak;

Bütçe Dostu Akıllı Telefonun Fiyatları

Yorum Yap

Yorum Yap