İlginizi Çekebilir
İyi Hemşire Oku İndir
  1. Ana Sayfa
  2. Kitaplar
  3. Rüya Avcısı
Trendlerdeki Yazı

Rüya Avcısı


Rüya avcısı, dört arkadaşın kamp yaparken yaşadıkları sorun ve keyiflerini kaçıracak farklı dertlerin yer aldığı romandır. 25 yıl önce down sendromlu bir çocuğu saldırganların elinden kurtaran arkadaşlar, yaşamları oldukça zor geçen bireylerdir. Beavy, Henry, Jonesy ve Pete her yıl düzenli olarak uyguladıkları kamp programları için buluşmaya hazırlanıyorlardı. Geleneksel kamp tatilleri için yolculuklarına başlayan arkadaşlar ormanlık alanda buluşmuşlardı. Maine ormanları her yıl düzenli kullandıkları güvenli ve huzurlu bir bölgedir.

Rüya Avcısı

Ancak bu yıl yapacakları tatil biraz zorlu ve stresli geçeceğinden habersizlerdi. Bütün yılın yorgunluğunu atacakları hevesi ile gittikleri ormanda yabancı bir şey tarafından rahatsız edilirler. Gökyüzünde bulunan ışıklar hakkında oldukça anlamsız ve itici yaklaşım sergileyen adam, mırıldanmaya başladığında ürkütücü ses tonunu hissettirmiştir. Arkadaşların huzurlu gecesi bir anda mahvolmuş ve ilerleyen süreçte sıkıntılı tatil serüveni başlangıcı yapılmış olacaktı.

Dört arkadaş birlikteliğini bozmadan onları rahatsız eden yabancıdan kurtulma planı için toplanmışlardı. Ancak planları için kafa kafaya verdikleri anda farklı dünyadan gelen bir canlı belirdi. Şaşkınları bir süre devam eden dostların, karşılaştıkları canavar hakkında ne olduğunu düşünecekleri vakit olmadan bir savaşın içine girmiş bulundular. Ölüm kalım savaşı ise tamda bu noktada başladı. Hayatta kalmaları için farklı dünyadan gelen canavarın bazı ipuçları olacaktı. Dört arkadaş eğer bu sırrı çözerlerse gitmelerine izin verilecektir. Ancak bu sırrın ne olduğunu anlamaları biraz zaman alacaktır. Aslında sır onların ortak geçmişlerinde kalan bir anıdır. Rüya avcısı ise bu anının ne olduğunu öğrenmek isteyen bir canavar.

Rüya Avcısı Detaylar

Yazar: Stephen King

Dil: Türkçe

Tür: Korku – Gerilim

Sayfa: 727

Yıl: 2015

 

Önerilen Yazı
Türkiye Tarihi 1 (Osmanlı Devleti’ne Kadar Türkler)
Yorum Yap

Yorum Yap