1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Spotify Cihaz Dosyalarını Oynatma Özelliği Geliyor

Spotify Cihaz Dosyalarını Oynatma Özelliği Geliyor

Spotify Cihaz Dosyalarını Oynatma Özelliği Geliyor

Spotify cihaz dosyalarını oynatma özelliği için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu özellik ile birlikte cihazlara indirilen müzikleri Spotify üzerinden doğrudan çalabilecek. Spotify devasa kütüphane, özellikler ve kullanıcılara sunduğu ücretsiz müzik dinleme sayesinde dünyanın en popüler uygulamaları arasında yer alıyor. Spotify yepyeni özellikler getirmeye devam ediyorken  kullanıcılara bugüne kadar birçok yenilik getiren Spotify bir yenisini daha ekliyor. Bu yeni özellik sayesinde kullanıcı telefona indirdiği müzikleri Spotify’dan çalabilecek.

Jane Manchun Wong Twitter hesabından paylaştığı bir görüntüsünde, Spotify’ın cihaz üzerindeki ses dosyalarını uygulamaya ekleme seçeneği görünüyor. Bu da demek oluyor ki cihaz üzerindeki müzikleri spotify kitaplığımıza ekleyip uygulamadan dinleyebileceğiniz bir özellik.

Spotify Cihaz Dosyalarını Oynatma Özelliği Ne Zaman Geliyor?

Spotify Cihaz Dosyalarını Oynatma Özelliği Geliyor

 

Spotify’ın bu yeni özelliği ile uygulamaya girip “Cihaz dosyalarını göster” seçeneğini aktif ettiklerinde cihazınızdaki tüm müzikleri uygulamada dinleyebileceksiniz.

Spotify’ın henüz sadece masaüstü uygulamalarında senkronizasyon özelliği ile sunduğu bu özellik, mobil cihazlarda güncelleme gelmesi ile müzik dinleyenlere çok büyük kolaylık sağlayacak gibi duruyor. Bu özellik premium üyelere mi yoksa herkese açık bir şekilde paylaşılacağı bilinmiyor fakat mobil veri gerektirmediği için özelliğin tüm kullanıcılara sunulması daha yüksek ihtimal olarak gözüküyor.

Çalışmalarına başlanan bu özelliğin uygulamada yerini ne zaman alacağı hakkında bir tarih bilinmiyor. Ancak bazı kaynakların tahminlerine göre özelliğin bir kaç ay içerisinde kullanıcılarla buluşması bekleniyor.

Yorum Yap
Yazı Kaynakları
https://www.androidauthority.com/spotify-local-music-files-1183713/

Yorum Yap