1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. Ubisoft Happy Holidays Kampanyası 89 TL Değerindeki Oyunu Ücretsiz Yaptı

Ubisoft Happy Holidays Kampanyası 89 TL Değerindeki Oyunu Ücretsiz Yaptı

Ubisoft Happy Holidays Kampanyası 89 TL Değerindeki Oyunu Ücretsiz Yaptı

Ubisoft Happy Holidays, kampanyası dahilinde her gün yeni bir oyun ve DLC vermeye devam ediyor. Bugün Ubisoft üzerinden değeri 89 TL olan Trials Rising oyunu oyunculara ücretsiz olarak veriliyor. Özellikle büyük firmaların oyun servis platformlarında rekabeti her geçen gün kızışmaya devam ediyor. Firmalar kendilerini ön plana çıkarmak adına ücretsiz oyun sunmaya devam ediyor.

Happy Holidays adlı bir kampanya başlatan Ubisoft, her gün ücretsiz bir oyun vermeye devam ediyor. Bugünün (17.12.2020) ücretsiz oyunu 89 TL değerindeki Trials Rising oldu.

Ubisoft Happy Holidays Kampanyası Dahilindeki Trials Rising Oyunu Nasıl Bir Oyun?

Trials Rising oyunu genel olarak anlatılacak olursa, motosiklet üzerinde oradan oraya atladığımız ve dünyanın farklı yerlerinde İkonik mekanlarda yarışlar kazanmaya çalıştığımız bir oyun. Değişik deneyim ve rekabet arayan oyuncular için ise Tandem Motor ismi le adlandırılan özelliği ile 2 kişinin bir motoru kontrol etmeye çalışması ayrı bir eğlence katıyor.

Kariyerinizde dünyaca ünlü bir yıldır haline gelmek için sokak aralarında başlayan yarışlar ile oyuna başlanıyor. Oyunda motor üzerine 10 bin adetten fazla parça bulunması her motorun ayrı bir özellik ve oyuncuya özel olmasını sağlıyor.

Ubisoft Happy Holidays Kampanyası Trial Rising Sistem Gereksimleri

Ubisoft Happy Holidays Kampanyası Trial Rising Sistem Gereksimleri

Minimum:

Önerilen:

Ubisoft tarafından ücretsiz sunulacak oyunu kütüphanenize eklemeniz oldukça basit. Hesabınız yok ise Ubisoft Connect hesabı açıyoruz. Ardından yapmanız gereken tek şey buradaki linke tıklamak. Linke tıkladıktan sonra oyun kütüphanenize eklenmiş olacak.

Her gün yeni bir oyun ile oyuncuların karşısına çıkan Ubisoft, ücretsiz oyun serisine devam edecek yarınki ücretsiz oyundan haberdar olmak için bizleri takip etmeyi unutmayın.

Yorum Yap
Yazı Kaynakları
https://weblorex.com/ubisoft-happy-holidays-kampanyasi-89-tl-degerindeki-oyunu-ucretsiz-yapti/

Yorum Yap