1. Ana Sayfa
  2. Donanım
  3. XPG LEVANTE 360 Yeni İşlemci Soğutucusunu Duyurdu

XPG LEVANTE 360 Yeni İşlemci Soğutucusunu Duyurdu

XPG LEVANTE 360 Yeni İşlemci Soğutucusunu Duyurdu

XPG LEVANTE 360 Yeni İşlemci Soğutucusunu Duyurdu. Oyuncuların en çok tercih ettiği ekipmanlardan biri olan sıvı soğutucusuna bir yenisi eklendi. Oyuncu bilgisayarları için soğutma anlamında çok iyi bir iş yapan sıvı soğutucu LEVANTE 360 Eklendi.

XPG’nin sunduğu soğutucunun en göz kamaştırıcı olan kısmı RGB ledleri olmakla kalmayıp soğutma kısmında da çok iyi iş başarıyor. Özellikle işlemcinin oyunlarda çok ısınmasını önleyen soğutma sistemi aynı zamanda oyuncu bilgisayarlarının vazgeçilmezidir.

XPG hazır sistemler, bilgisayar bileşenleri ve çevre birimleri üretirken bunları özellikle oyuncular ve e-sporcular için dizayn etmektedir. Hem tasarım olarak hem de soğutma olarak iyi bir performans sergileyen LEVANTE 360 model bir sıvı soğutma sistemi eklediğini duyurdu.

Yüksek Performans Göz Dolduran Işıltı XPG LEVANTE 360

Çalışmalarını Asetek ile birlikte yürüten XPG, LEVANTE 360 üretiminde gelişimi Asetek tarafından yapılan soğutma sistemini kullandı. İşlemci ısı kontrolünü üst seviyelere çıkartmak adına PWN destekli pompa içermekte olan LEVANTE 360, uzunluğu 360 mm olan bir radyatör ile yüksek performanslı bir soğutma sistemi sunuyor.

Üzerinde bulunan 3 adet 120 mm boyutlarına sahip fanları ile aşırı şık bir görünüm ortaya koyan bu canavar aynı zamanda soğutma sistemine de katkı sunmakta. Anakart modellerinin bir çoğu ile uyumlu olan bu canavar ARGB tercih etmeyenler için kumandası ile birlikte gelmekte. Bu sayede ARGB tercih etmeyenler için bağlantı yapılmadan fan bloğ ledlerinin rengi değişebiliyor.

Yorum Yap

Yorum Yap